Opinie widzów

Przyznam, że początkowo nie miałam ochoty pójść na tę wystawę, ale moi przyjaciele chcieli i mieliśmy czas, więc zdecydowałam się do nich dołączyć. Spodziewałam się, że będzie to jakieś prosektorium, ale zamiast tego odkryłam piękno ludzkiego ciała, ukazanego od środka. Zrozumiałam, że jako ludzie nie doceniamy wystarczająco kunsztu, mądrości i twórczego dzieła, jakim jest nasze ciało. Wystawa uświadamia, że musiał istnieć ktoś Wielki, aby tak wspaniale nas stworzyć.

 

Zrobiło na mnie duże wrażenie uświadomienie sobie, jak bardzo nasz żołądek reaguje na nasze nawyki żywieniowe, a także jakie choroby mogą wynikać z nieodpowiedniego jedzenia.

 

Niezwykle istotne jest również aktywne życie dla zdrowia i dobrej kondycji. 

PS. Każdy palacz papierosów powinien zobaczyć, jak wyglądają jego płuca. To może być szokujące, ale zdecydowanie może pomóc w zrozumieniu konsekwencji palenia papierosów.

JOLANTA

Dzisiaj byłam z koleżanką, super i polecam! Mega ciekawe i fascynujące jest to jak jesteśmy stworzeni. 🙂

NATALIA

Wystawa, na którą namówiła mnie córka. Miałam wewnętrzny opór… ale zrobiła na mnie mega wrażenie. Jedyne czego żałuję, to to że było 2 godziny do zamknięcia i trzeba było się dobrze sprężać aby wszystko obejrzeć. Na wystawie można dokładnie zobaczyć jak wygląda organizm czyli ta nasza cała wspaniała machina od środka. Polecam każdemu, kto chce choć odrobinę zaczerpnąć wiedzy na temat anatomii człowieka.

EWELINA

Wystawa naprawdę poruszająca. Polecam do obejrzenia i refleksji nad własnym ciałem….

ANETA

Wystawa świetna, kopalnia wiedzy. Miałam przyjemność zwiedzać i uczestniczyć w szkoleniu anatomicznym 😊. Zdecydowanie polecam dla dużych i małych. 😃

JOANNA